BİZ KİMİZ?

2007 yılından bu yana, hafif bir hayata merhaba demek isteyen binlerce kişiye eşlik eden Şeyda Coşkun, yaşam koçluğundaki iddiasını BE LIGHT ile daha da artırıyor.

BE LIGHT KITCHEN, BE LIGHT EVENTS ve BE LIGHT WORKSHOP ile 600 m2’lik yeni bir mutfak ve profesyonel bir ekip desteği kazandıran Şeyda Coşkun, daha hafif bir yaşama adım atılmasını sağlıyor.

BE LIGHTKitchen Paketlerimiz
Şeyda Coşkun’un spor alanında başarısı ispatlanmış deneyimlerini destekleyen BE LIGHT KITCHEN, üzerindeki fazla yüklerden kurtulmak isteyenlere hizmet veriyor. Hafifleten lezzetlerle dolu, şeffaf ve bilinçli mutfağımızda yalnızca kendisine hayran bırakan menüler değil, yemek alanındaki dünya trendleri ve yenilikler de servis ediliyor. Kişiye özel hafifleme paketleri en taze malzemelerle günlük olarak hazırlanıp adrese teslim ediliyor.
BE LIGHTKitchen Etkinlikler

Profesyonel ellerden kurumunuza özel çözümler

BE LIGHT ekibi, tüm mutfağını da lezzet sırlarını da dileyen herkesle seve seve paylaşıyor. Geniş ve donanımlı mutfağımız hafif tariflerle ilgili eğitimlerin yanı sıra marka ve ürün lansmanları, kurumsal motivasyon toplantıları, canlı yayın dahil profesyonel program, video ve fotoğraf çekimleri ve kişisel organizasyonlar için de kapılarını açıyor.
100 kişilik etkinlik ve davetler, 40 kişi kapasiteli seminer oturumları, 20 kişilik workshop çalışmaları ve 50 kişi kapasiteli özel konseptli ve özel menülü kurumsal etkinlikler BE LIGHT EVENTS imzası ile fark yaratıyor.

BE LIGHTWorkshop 

Be Light Workshop

Mutfağında ezber bozmak isteyenler BE LIGHT WORKSHOP etkinliklerinde buluşuyor.

Daha hafif beslenip yaşam kalitenizi artırmak için her ay BE LIGHT mutfağında onlarca atölye çalışması gerçekleşiyor. Doğal beslenme yolları, hafifleten tarifler, lezzetli yemeklerin püf noktaları ve önemli bilgiler, unutulmaz sohbetler ve yaratıcılık eşliğinde aktarılıyor.

Mekan Kullanımı

Biz Kimiz Mekan

Be Light Kitchen, TV yemek programları, stillife ürün ve yemek fotoğrafı ve video çekimleri için tasarımı ile ayrıcalıklı bir mekandır.

AR-GE

Biz Kimiz Arge

Be Light ,markaların talebi doğrultusunda ürünlerini ve mutfak ekipmanlarını deneyimler, performanslarını test eder,geri bildirimlerini raporlar 'hafifleten tarifler'üzerine danışmanlık vermektedir.

Bize Ulaşın

Kalite
Standart
Belgelerimiz

ISO 9001 ISO 9001 Certificate
ISO 22000 ISO 22000 Certificate