21 Günde Hafifle!

Umutsuzlukla değil aksine alımlı bir beden ve enerjik bir ruhla hayatını sürdürmek istiyorsan yol haritanı çiziyoruz. Senin tek yapman gereken ise bu yolda bizimle birlikte 3 hafta yani 21 gün ilerlemek.
Çünkü biliyoruz ki hedefe doğru harekete geçmekle başlar her şey.
Ama bu yetmez… Çünkü insan hedefine ilerlerken destek görmek ister, kendine olan inancını kaybettiğinde cesaretlendirilmek, vazgeçmek üzere olduğunda ümitsizliğin yenmek ister. İşte bu yüzden 21 Günlük Grup Programı’nda hedefe giden yolda yalnız değilsin. BE LIGHT KITCHEN sana bu yolculuğa bir grup ile çıkma fırsatı sunuyor. Bu süreçte, seninle aynı hedeflere ulaşmak isteyen arkadaşların ve asla pes etmemeni sağlayacak bir koçun oluyor. Çünkü amacımız, önce yapabileceğine inanmanı sonra da hafiflemeni sağlamak.

 
 
 

 

21 GÜNLÜK GRUP PROGRAMI nasıl çalışır?

21 gün boyunca seninle aynı hedefe, “hafiflemeye” odaklanmış bu özel grubun bir üyesi olmak için öncelikle başvuru formunu doldurman gerekiyor. Toplantılar, yaşam koçunun yakın takibi, bir workshop çalışması ve Şeyda Coşkun ile motivasyon görüşmesinden oluşan bu program sana hafif bir hayatın kapılarını açıyor.

BE LIGHT KITCHEN’da gerçekleştirilecek tanışma toplantısında yaşam koçunla birlikte kişisel değerlendirme ve önerilerle dolu sana özel programını belirlersin ve yaşam koçun seni yakın takibe alır. Ayrıca hafiflemende yardımcı olacak ürünleri mutfağımızda bulabilirsin.
 BE LIGHT KITCHEN’da gerçekleştirilecek ikinci toplantıda, geldiğin nokta diğer grup üyeleri ve yaşam koçunla birlikte değerlendirilir.
Günlük takiplere ek olarak BE LIGHT KITCHEN’da gerçekleştirilecek bir yemek workshop’uyla kendine uygun menülerini nasıl hazırlayacağını öğrenirsin. Artık hafiflediğin için önce yeni bedeninin sonra da hayatın keyfini çıkartmaya başlarsın. Bu haftanın sonunda ise Şeyda Coşkun ile bir motivasyon toplantısı yaparak vücudunu daha iyi tanımanı sağlıyacak öneriler alırsın. Ve elbette her şeyin ötesinde, hedefine azimle ulaşmanın ve başarmanın haklı gururunu yaşarsın.
Bu programa katılan tüm üyelerimizin program detaylarını ve analizlerini bilgi arşivimizde saklıyoruz. Bu sayede BE LIGHT KITCHEN bünyesinde sunulan koruma ve kısa/uzun dönem yemek paketlerinden kolaylıkla faydalanmanı sağlıyoruz.

 

 

 

RANDEVU İÇİN +90 532 766 37 79